>

Dünyanın en kocaman bilişim şirketlerinden birisi meydana gelen Apple’ın Türkiye’de üçüncü mağazasını açmak amaçlı personel arayışına başladığını Geçen günlerde gündeme gelmişti. Meydana çıkan yepyeni sızıntılarla birlikteyse ülkemizdeki üçüncü Apple Store mağazasının yeri meydana çıktı.
Üçüncü Apple Store, Emaar Square AVM’de açılacak!
MacReports sitesinin yaptığı habere yönelik Apple, Türkiye’deki üçüncü mağazasını, 2016 seneyi içinde İstanbul Çamlıca’da açılması tasarılanan Emaar Square AVM’de açacak.

Açık ve kapalı sahalardan oluşacak meydana gelen bu yepyeni AVM’de, içlerinde üçüncü Apple Store’un da bulunduğu 491 mağaza bulunacak. Bununla Beraber Emaar Square, Dünyanın en kocaman akvaryumu ve İstanbul Anadolu yakasının en kocaman sinema salonuna da ev sahipliği yapacak.

emaar-square-apple-store

2014 seneyin Nisan ayı içinde açılan Türkiye’nin önce Apple Store’u meydana gelen Yorucu Center ve yeniden 2014 seneyin Ekim ayı içinde Akasya AVM’de açılan 2. Apple Store’un yükünü kocaman oranda hafifleteceği tahmin edilen üçüncü Apple Store mağazasının ne türlü bir tasarıma sahip olacağı ise artık bilinmiyor. Fakat beklentiler Akasya AVM’deki benzeri olması istikametinde.

Yorumlar


Sen de Yorumla!