>

samsung

Notebook trendlerinin göz bebeği olan all-in-one diye tabir ettiğimiz bilgisayarlar günümüzde oldukça fazla tercih edilmeye başladı. Bu gelişmelerdeki en büyük pay sahibi olan Windows 10 işletim sistemi hem bilgisayarlar hem de tabletler için özel çalışmalar sayesinde uyumlu olarak biz kullanıcılara sunuluyor. Günümüzde bilgisayar olup da tablet gibi işleyen ya da tablet olup da bilgisayar gibi işleyen all-in-one cihazları sık sık görmemiz artık şaşırılacak bir durumdan çıkıyor. Samsung da bu yönde çalışmaları olan bir üretici. Geçen yıl biz kullanıcılara sunulan Tab Pro S ise en büyük örneği. Tab Pro S hem tablet hem de pc özellikleri taşıyan, takılabilir klavyeli ve hatta Windows 10’u ikisi bir arada bilgisayarlardan sadece birisi.

13,3 inç QHD Dokunmatik Ekran

Samsung’un son baharda duyurduğu Notebok 9 Spin ultra özelliklere sahip olan bu cihaz ATİV serisinin devamı olarak nitelendirilmektedir. 13,3 inç boyutlara sahip ekranı 3200 x 1800 çözünürlük sunmakla beraber 360 derece dönebiliyor. Etkileyici bir tasarıma sahip olduğunu kabul etmeliyiz. Windows 10 uyumu sayesinde ve ekranının dokunmatik olması sebebiyle, Windows 10 ile birlikte harika bir uyum içersinde çalışıyor.

Samsung Notebook 9 Spin Özellikleri

Samsung yıllardır hem Ultrabook hem de taşınabilir bilgisayarlar kategorisinde çalışmalarını sürdürüyor. Notebook 9 Spin ise oldukça ince bir yapıya sahip. 1,3 kg ağırlığına sahip olan cihaz sadece 14,99 mm inceliğiyle dikkatleri üzerine topluyor. Üzerinde 2w lik hoparlöre sahip olan bu cihazda İntel Core i7-6500U serisi işlemciler kullanılıyor. Ekran kartı görevini de İntel HD Graphics 520 üstleniyor. 8GB Ram’e sahip olan cihaz depolama olarak da 256GB SSD disk ile birlikte geliyor. Hızlı şarj özelliği ve 7,3 saat pil süresinin yanında arka aydınlatmalı klavye, HD web kamera, HDMI – Micro SD okuyucu gibi özellikleri bunlardan sadece bazıları.

Notebook 9 Spin Fiyatı?

Henüz Avrupa ve Türkiye fiyatı açıklanmayan Notebook 9 Spin’in BestBuy’da ki fiyatı 1,299 Dolar olarak satışa sunuldu.

Yorumlar


Sen de Yorumla!