>

Akıllı telefon denildiğinde akla gelen ilk en önemli firmalardan birisi olan Samsung; akıllı saat pazarında da adından bir hayli fazla söz ettirmeye başladı. Samsung’un Gear S2 modeli ise uzun süredir haber beklenen bir yeniliklerden sadece birisiydi. Uzun süren bekleyişin ardından Samsung Gear S2 haberleri yayılmaya başladı.

Samsung Gear S2’nin tanıtımı CES 2016 fuarları çevresinde yapılmıştı. Kullanıcılar tarafından olumlu yorumlarla geribildirim alan Samsung Gear S2 ile müşterilerinin beğenisini kazanmayı başarmıştı. İOS desteği de sunacak olan Samsung Gear S2 için uzun süren bekleyiş sona erdi.

Geçtiğimiz haftalarda Samsung Gear S2’nin İOS desteği ile birlikte geleceği duyurulmuş ve kullanıcıları tarafından heyecan dolu bir bekleyiş içine girilmişti. Bugün gelen bir takım haberler sonucunda heyecan dolu bekleyiş sona ermiş oldu! İOS desteği resmen kullanıcılara sunulmuş oldu. Yine son gelen haberde ise İOS desteği kullanıcılar ile birlikte buluşturulmaya hazırlanıyor. Kısa bir süre içinde tüm Dünya’da Samsung Gear S2 kullanıcıları için İOS desteği ile birlikte sunulmuş olacak. Bu sayede de akıllı saat piyasasında Samsung Gear S2 İOS desteği sayesinde diğer rakiplerinin önüne geçebilecek.

Son gelen güncelleme ile birlikte Samsung Gear S2’nin sadece İOS 8.4 ve üzeri işletim sistemlerine sahip cihazlarla birlikte uyumlu olarak çalışabileceği duyuruldu.

Yorumlar


Sen de Yorumla!