>

Apple mobil cihazları ve masaüstü cihazları için yeni güncellemeleri dağıtmaya devam ediyor. İOS 9.3.2 Beta 2’nin hemen ardından OS X 10.11.5 Beta 2 güncellemesi masaüstü kullanıcıları için yayınlandı.

Geliştiriciler için yayınlanan İOS 9.3.2 Beta 2’nin ardından Macbook kullanıcıları için ise aynı anda OS X El Capitan 10.11.5 Beta 2 güncellemesini dağıtıma açtı. İlk Beta sürümünden yaklaşık 2 hafta sonra Beta 2 sürümü ile birlikte gelen güncelleme olası problemleri gidermek amacıyla sunulduğu biliniyor.

Yeni güncelleme ile birlikte gözle görülen bir fark olmazken OS X 10.11.5 Beta 2’nin sitem performansını arttırmaya yönelik çalışmalarla birlikte geldiğini verilen bilgiler sayesinde anlayabiliyoruz. Geliştiriciler Mac Apple Store ve Apple geliştiriciler Merkezi sayesinde en güncel yazılıma rahatlıkla ulaşabiliyorlar.

Ayrıca aldığımız diğer habere göre Apple TV içi TvOS 9.2.1 beta 2 ve Apple Watch için watchOS 2.2.1 beta 2 güncellemeleri de dağıtılmaya başlandı. Söz konusu Apple watch ve Apple TV için gelen güncellemeler de performans gibi bazı iyileştirmeler içermekte.

 

Etiketler:

Yorumlar


Sen de Yorumla!