>

Bu yıl Eylül ayı içinde Apple tarafından tanıtılması beklenen iPhone 7 için son gelen bilgiler cihazda akıllı bağlantının olmayacağı yönünde oldu. Smart Connector olarak adlandırılan akıllı bağlantının cihazda olacağı yönünde uzun zamandan beri gündemde haberler yer alsa da basına sızdırılan son bilgilerde bu mevzuda telefonun akıllı bağlantıyı desteklemeyeceği belirtildi.

 

Apple IPhone 7’de bir çok yenilik yapılması beklenirken bugüne dek resmen açıklanan herhangi bir  bilgi bulunmuyor. Özellikle geçtiğimiz günlerde Apple Ceosu  Tim Cook tarafınca yapılan resmi açıklamalarda iPhone 7’nin telefon kullanma alışkanlıklarını tamamen değiştireceği ve kullanıcıları bağımlı hale getirecek yeni özellikleriyle piyasaya sunulacağı belirtildikten sonra piyasadaki beklentiler de fazlaca olmaya başladı.

Telefon mevzusunda iPhone tercihi icra eden bir çok kullanıcının şimdiden iPhone 7’yi beklediği bilinirken bu mevzuda  Iphone 7 telefonun ne vakit satışa çıkacağı net olarak bilinmiyor.

Apple’ın tarafınca son olarak piyasaya sunulan iPhone SE modelinin fiyatında İlerleyen dönemlerde indirime gidileceği tahmin edilirken pek çok markanın 1300 TL’den kampanyalar düzenlemeye başlaması da iPhone 7’nin çok yakın bir tarihte geleceği şeklinde yorumlandı.

Apple genel anlamda Eylül aylarında yaptığı tanıtımlar ile yeni bir cihazı kullanıcılara sunarken iPhone 7’nin Eylül ayını bekleyip bekleyemeyeceği şu an için bilinmiyor. Zira piyasadaki pek çok marka yeni modelleri ile Apple’a karşı fiyat olarak üstünlük sağlamış durumda.

Yorumlar


Sen de Yorumla!