>

Mafia III oyununa ait ilk 10 dakikalık bir ön tanıtım videosu, oyun kapak görseli ve satış fiyatı geçtiğimiz günlerde Türkiye için açıklandı. Mafia III için verilen diğer bilgiler haberimizde.

2K Games, 7 Ekim 2016 tarihinde duyurduğu Mafia III’ün Xbox One, PC ve PlayStation 4 için piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Oyunun satılacak ana platformu olan Steam  üzerindeki Türkiye fiyatı ile birlikte kısa bir ilk bakış videosu yayınlandı. Mafia III tahminimizden daha düşük bir fiyat ile birlikte geliyor.

Oyunun yeni tanıtım videosunun ardından Steam listelerinde güncellenen Mafia III fiyatı en çok merak edilen konulardan birisiydi. 2K Games in oyunlarının ortalama fiyatının 150 – 200 TL arasında değiştiğini varsayarsak, Mafia III çok uygun bir fiyattan satışa sunuluyor. Mafia III’ün steam satış fiyatı normal versiyon olarak 89 TL’den satılacak. Deluxe sürümü ise 115 TL fiyat etiketine sahip olacak. Ön sipariş olarak satılmaya başlanan Mafia III’ün hediyesi olarak da Family Kick-Back paketi de şuanda bu fiyata dahil olarak geliyor. Oyunun konsol versiyonları ise her zamanki gibi A kalite oyunlardaki fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Unutmadan bahsetmek gerekirse steam üzerinden ön sipariş fiyatları oyun piyasa sürüldüğü tarihten itibaren yükselebiliyor. Daha yüksek miktarlarla karşılaşmamak adına oyunu almak isteyen ziyaretçilerimizin elini çabuk tutmalarında fayda olacaktır.

10 dakikalık ilk izlenim videosunu izlemek isteyen ziyaretçilerimiz youtube üzerinden bahsi geçen videoyu rahatlıkla bulabilirler.

Mafia III Oyunun Kapak Görseli

Mafia III’ün deluxe edition paketine ait olan paylaşılan kapat görselini hemen aşağıda görebilrisiniz.

ccc

 

 

Yorumlar


Sen de Yorumla!