>

 IPhone 7 ile ilgili bugüne kadar ki en net fotoğraf bugün basına sızdırıldı. İşte fotoğraf ve iPhone 7 ile ilgili detaylı bilgiler.Daha önceden Smart connector olmayacak denilen telefon smart connectorlu olacağa benziyor.

Apple tarafından meydana getirilen son açıklamalar ile iPhone 7 hakkında beklentiler giderek artarken konuyla ilgili yeni bir fotoğraf basına sızdırıldı.Gerçekte  IPhone 7 olduğu iddia edilen ve Hollanda’dan gelen bu bilgilerde gerçek olma ihtimalinin yüksek olduğu iddia edilse de şu ana kadar Apple tarafınca herhangi bir tanıtım yahut resmi bir izahat yapılmadığı için bu mevzuda kesinlik bulunmuyor. Fakat Hollanda’da Mac Rumors tarafınca meydana getirilen paylaşımlar tüm dünya genelinde büyük ilgi görmüş durumda.

İphone 7 ile ilgili olarak  Fotoğraftan elde edilmiş bilgilere nazaran aletin peşinde alışkın olduğumuz anten çizgileri bulunmuyor. Fakat buna rağmen akıllı bağlantı adı verilen Smart Connector olduğu görülüyor. Oysa geçtiğimiz günlerde basına sızdırılan son bilgilerde telefonda Smart Connector bağlantısının desteklenmeyeceği iddia edilmişti. Fakat gelen son fotoğraflar da bu durumun tam tersi bir vaziyet görülüyor. Bu bakımdan bu konudaki son durum Apple tarafından iphone yeni görüntüyapılacak resmi tanıtımlar ile birlikte kesinlik kazanacak.

Fotoğraftan edilen diğer bir ayrıntılar ise kameranın kasa içerisinde kalıp herhangi bir çıkıntı şeklinde olmaması. Çıkıntı yapılmaması kullanım kolaylığı sağlarken bu İphone 7 yi kullananların da bu durum oldukca hoşuna gidecek.

 

Yorumlar


Sen de Yorumla!