>

İşte iPhone 7 Hakkındaki Son Bilgiler

Apple’ın yaz sonuna doğru çıkarması beklenen iPhone 7 ile ilgili en çok merak edilenler;

Fiyatı Ne Kadar Olacak?

iPhone’un piyasaya yeni sürdüğü her üründe fiyat artışı görülürken iPhone 7’nin de bu doğrultuda son çıkardığı modeli 6S’den daha yüksek bir fiyata piyasaya sürmesi bekleniyor. Ancak fiyat için en çok belirleyici özellik şüphesiz cihazın hafızasıdır. 16 GB ya da 32 GB olmasıdır. Yeni çıkacak olan iPhone 7’nin 16 GB’lığının 3250 TL gibi 32 GB’lığının ise 3600 TL civarlarında olması bekleniyor.

Ancak tüm bunlar yalnızca gündemde yer alan iddialardır. Fiyatların Apple tarafından daha da yükseltilmesi mümkün olduğu gibi daha da düşürülmesi de mümkündür.  Fakat bu güne kadar Apple’ın piyasaya sürdüğü fiyatlara göre yeni çıkaracağı iPhone 7’ninde fiyatının bu civarlarda olacağı düşünülüyor.   

Peki, Hangi Özellikler Eklenecek?

Yeni çıkacak olan iPhone 7’nin özellikleri, detayları hakkında belirsizlik hala devam ediyor. Bu noktada cihazın Ram miktarının 3’mü yoksa 2’mi olacağı konusunda şu ana kadar herhangi bir bilgi öğrenilebilmiş değil. Şu ana kadar cihaz ile ilgili konuşulanlar kulaklık girişinin olmayacağı ve wireless kulaklığın destekleneceğidir. Ayrıca bugün gündeme gelen yeni bir bilgiye göre de iPhone 7 ile beraber kablosuz şarj desteği de sunmaya başlayacağı söyleniyor.

Yorumlar


Sen de Yorumla!