>

Ram’lerinizi, ekran kartlarınızı yükseltip, konsolunuzun tozunu alın!  Oyun kumandanızın da şarjını doldurmayı unutmayın! İşte 2016’ nın oyun dünyası;

Düzenli olarak her sene yapılan fuarlar, özel etkinliklerle oyun yapımcıları bizi her sene deliler gibi merak ve beklentiler içine koymayı çok iyi biliyorlar. 2015’den şimdiye kadar duyurulan oyunların gelin en iyilerine birlikte göz atalım. Oyuncular için 2016 baya dolu dolu geçeceğe benziyor. 2016’da çıkacaklar arasında, Dishonered 2, Uncharted 4, Mirrors Edge Catalyst, ve Mafia 4 gibi kaliteli yapımlar vardır.

Doom 4

Ev bilgisayarlarının henüz çok pahalı ve lüks olduğu zamanlarda tanıştığımız Doom, serinin dördüncü oyunuyla evlerimize girmeye hazırlanıyor. Özellikle çocukluğunu 90’larda yaşamış oyun severlerde her zaman farklı bir yeri olan Doom, teknolojinin gelişimine de çok iyi ve başarılı bir şekilde ayak uydurmuş gibi duruyor. Karakterler artık bir ölüm makinesi olmuş gibi.

2016 sonbaharında piyasaya sürülecek.

Dead Island 2

Eğer en eğlenceli oyun fragmanı ödülü verilse bu oyun hepsini toplar gibi. Piyasaya sürdüğü ilk oyunla bizi baya bir uzun süre oyalamış olan Dead Island,  vahşi zombilerle ve oldukça espirili karakterleri ile dolu bir ada ortamında bizi bekliyor olacak.

Piyasaya sürüleceği tam tarih duyurulacak.

Mirror’s Edge Catalyst

Verilen bilgilerde Mirror’ Edge Catalyst Oyununun 2’inci serisinde Faith’in geçmişine şahit olacağız. Tamamen açık dünya konseptiyle bizi bekleyen oyunda Faith yine silahsız bir şekilde düşmanlarını alt edecek. Baş döndürücü bir oyun daha bizleri bekliyor.

Şubat 2016’ da oyun piyasaya sürülmüştür.

Uncharted 4 : A Thief’s End

2016’nın sonlarında piyasaya sürülecek, Playstation’un en çok satan serilerinden biri olan bu oyun söylenenlere göre serinin son oyunu olacak. Ancak Hollywood filmlerine taş çıkartacak bir aksiyon bizleri bekliyor.

Mafia III

Uzun zamandır beklenen Mafia III’ün yayınlanan videosunda beklemeye değdiğini anladık. Yayınlanan bu videoda Vito Scaletta’nın yaşlılığı görülüyor. Mafia III tüm beklentileri karşılayacak bir şekilde geliyor!

Nisan 2016’da sevenleriyle buluşacak.

Dark Souls 3

Kendisine özgü, bazen sinir bozucu bile olabilen zor tarzı, epic boss savaşları ile birlikte beklenen bu oyun 2016’nın ilk aylarında sevenleriyle buluşmuştur.  

 

Etiketler:

Yorumlar


Sen de Yorumla!