iPhone 7 Kasası Sızdı

Haberler 14 Mar 2016 406 Okunma iphone-7-li-fi-300x194
>

Eylül ayı içinde tanıtılacak durumda olan iPhone 7 amaçlı bu vakte civarı birçok birşey yazılıp çizildi. iPhone 7 sızıntıların ardı arkası kesilmezken tek sızıntı da Catcher Technology’den geldi.
Kasa çizimleri ile karşımıza çıkan iPhone 7, tasarımın ne türlü olacağına işaret eden ipuçlarını eşliğinde getiriyor. iPhone 7 kasa çizimlerinde tasarımın iPhone 6s’in rötuşlanmış durumu meydana geldiği yaşanıyor. Bununla Birlikte Apple’ın 3.5mm kulaklık girişini kaldıracağı söylentileri bu sızıntıyla tek defa daha gündeme geliyor.

leaked-image-of-the-rear-case-of-the-apple-iphone-7

3.5mm girişi yapısı itibari ile telefonun kalın olmasında en kocaman oyun sahibi oynayan etkenlerden biri. Apple bu 3.5mm çıkışını, hacim olarak daha az koltuk kaplayan Lightning ile birleştirmeyi ve bu sayede iPhone 7’yi çok ince tek yapıda sunmayı hedefliyor.

Sızıntı ardından @stagueve adlı tasarımcı iPhone 7’nin render görüntülerini yayınlayarak dizayn ile ilgili daha pek haber sahibi olmamızı sağlıyor.

Son iştirak eden sızıntıları göz önünde bulundurursak, iPhone 7’nin söylendiği benzeri çift kamera ile gelmeyeceğini ve 3.5mm ses çıkışının kaldırılacağını söyleyebiliriz.

Yorumlar


Sen de Yorumla!