>

Eğer Instagram’ın internet sitesine girip kullanıyorsanız, orada yalnızca profilinize girebileceğinizi, anne sayfanızı görüp, bulma yapabileceğinizi biliyorsunuzdur. Başka Bir Deyişle pekçok özellik esasında noksan.

Artık Instagram taşınabilir uygulama sürümünde yer alan bildirimler sekmesi, web sitesi üst kısmına de eklendi.

Konuşma balonu içerisinde kalp simgesiyle, profil butonunun sol tarafına yerleşen yepyeni özellik ile beraber, benzer akıllı telefonlarımızda meydana geldiği benzeri, nihai dönemde meydana gelen takip bildirilerini, etiketlemeleri, beğenileri ve yorumları görebileceğiz.

 

instagram-yeni-ozellik

Instagram web arayüzü halen eksik
Bu yenilik Instagram internet sitesini kullanmaktan zevk alacağınız manasına gelmek bilmiyor fakat sitenin gittikçe ek olarak kullanışlı olmaya başladığının işareti.

Mobil sürüme bakıldığında, web arayüzünden çeşitli olarak Ara ve Keşfet sekmesini görüyoruz. Bununla Beraber internet üstünde organizasyon sekmesi, yalnızca sizin paylaşımlarınızla ilgili olarak yazı gösteriyor.

Bu stil noksan özellikler ve fotoğraf ekleyebilmenin de gelmesi, ileride Instagram’ı tarayıcalarda da kullanılan bir platform yapabilir. Fakat bu gibi bir gelişim, yakın sürede olacak benzeri gözükmüyor.

Yorumlar


Sen de Yorumla!