>

Efsane seri Indiana Jones filminin beşincisinin çekileceği duyuruldu. Harrison Ford’un filmde tekrar oynayacağının da kesinleşmesinin ardından film ile ilgili detaylar da ortaya çıktı.

Steven Spielberg ve George Lucas tarafından 1981 yılında çekilen film Indiana Jones, gişeden olumlu not almasının ardından 3 film daha çekerek toplamda 4 filmlik bir seri oluşturmuştu.

Filmlerin hepsinde başrol olan Indiana Jones’u Harrison Ford oynamıştı. Vizyona gireceği tarih netlik kazanmasa da 2019 yılının sözünün geçtiği filmde ise beşinci kez 73 yaşındaki aktör Henrison Ford’un yer alacağı ifade edildi.

Hollywood Report‘da yer alan açıklamada ayrıca filmin senaristi ve yönetmenine ilişkin detaylar da açıklandı.

War Of The Worlds ve Jurassic Park gibi filmleri yazan David Koepp, serinin beşinci filminin senaristliğini yapacak.

Filmin Adı Belli Mi?

Film serisi yıllar boyunca Indiana Jones başlığının altında yan bir isme sahip oldu. Son derece ilgi çekici isimleri barındıran isimler sırasıyla şu şekilde izleyicilere sunulmuştur:

Indiana Jones: Kutsal Hazine Avcıları, Indiana Jones: Kamçılı Adam, Indiana Jones: Son Macera ve Indiana Jones: Kristal Kafatası Krallığı.

Disney bu konuda serinin beşinci filmi ile ilgili detay vermekten kaçınıyor. Böylece filmde yalnızca Steven Spielberg, David Koepp ve Harrison Ford isimlerin yer aldığını biliyoruz.

Henüz netlik kazanmasa da filmin 19 Temmuz 2019 tarihinde beyaz perdede izleyicilerle buluşması planlanıyor.

Benzer Yazılar

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Yorumlar


Sen de Yorumla!