>

HTC 10 son olarak yayınlattığı reklam filminde akıllı telefon sektörüne HTC 10 modeli ile birlikte ne kadar iddialı olarak giriş yapacağı konusunda göz dağı vermeye devam ediyor. HTC bu reklam filminde HTC 10 modeline ait olan Ultraselfie özelliğini vurguluyor.

Şuanda piyasada bulunan ve çıkması planlanan bir çok akıllı telefonu hesaba kattığımıza HTC 10 hepsinden fazla oldukça olarak oldukça sıra dışı özellikler ile birlikte gelmekle kalmayın reklamını da yapmadan edemiyor. HTC Youtube üzerinden yayınladığı yeni reklam filminde HTC 10’un öne çıkan özellikleri öne çıkarmış bir vaziyette kullanıcılarına sunuyor.

Kamera Ön Plana Çıkartılmış

Bahsi geçen reklam filminde HTC 10’un kamerası özellikle ön planda tutulmuş vaziyette. OIS özelliklete olan arka ve ön kamera akıllı telefon piyasasında ilk defa kullanılacak olan optik imaj sabitleyici özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Reklam filminde kamera harici HTC 10’un görüntü ve ses özellikleri de dikkatle vurgulanıyor.

Ultraselfie özelliğine sahip ön kamera  1.34 piksel büyüklüğünde  ve f / 1.8 diyafram açıklığına sahip lensi ile birlikte 5 MP çözünürlüğe sahip olmakla beraber geniş açılı çekimlerde oldukça iddialı olduğunu özellikle vurgulanıyor.

HTC 10 görüntü bölümünde ise yine harikalar yaratmaktan vazgeçmemiş olsa gerek; 1440 x 2560 piksek çözünürlüğe sahip 5.2 inçlik ekran sayesinde 2K çözünürlük destekleniyor. Arayüz olarak HTC Freestyle kullanılan cihazın bataryası ise 3000 mAh değerlerine sahip olacak ve iddialara göre uzun kullanım süresi ile dikkat çekecek.

HTC 10 Ses Sistemi?

Reklam filminde HTC 10’un ses özelliklerinden bahsedildiğini söylemiştik. Boomsound ses sistemi ile entegre gelen HTC 10 modeli akıllı telefon altta ve üstte iki adet stereo olmayan ses çıkışları ile alt tarafta bulunan subwoofer sayesinde oldukça kaliteli bir ses çıkışını sunarken, bass severleri de unutmadığını gözlemleyebiliyoruz.

HTC 10’un Yeni Reklam Videosunu alt tarafta verdiğimiz Youtube linkinden izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=y19hRz3yUNU

Yorumlar


Sen de Yorumla!