>
Tayvanlı üretici yepyeni amiral gemisi HTC 10 amaçlı geriye sayıma devam ederken HTC 10 her geçtiğimiz gün yepyeni bir sızıntıyla karşımıza çıkıyor. En Son sızıntımız ise HTC 10 modelinin yekpare metal kasası.

İşte HTC 10 modelinin kasası!
12 Nisan tarihinde tanıtılacak durumda olan HTC 10, uzunca bir süredir gündemimizde. Ile Ilgili pekçok sızıntının gerçekleştiği modele ilişkin en son görüntülerde ise HTC 10 modelinin kasasını görüyoruz.

Şu anne civarı iştirak eden sızıntılarla paralellik gösteren en son sızıntılarla beraber modelin son tasarımının bu meydana geldiği da netleşti diyebiliriz.

Modele yakından bakma talihi elde ettiğimiz bu görüntülerle beraber HTC 10 modelinin hafif çıkıntılı bir kameraya ve lazer otofokusla beraber çift LED flaşa sahip meydana geldiğini görüyoruz.

Üst tarafta 3.5 mm’lık kulaklık girişine yer verilirken HTC 10 modelinin sol tarafında tarafında SIM kart girişi, ses açma kapama ve yepyeni tırtıklı kuvvet butonu bulunuyor.

Sağ tarafa microSD kart slotu konumlandırılırken aşağı tarafta ise HTC’nin yepyeni BoomSound hoparlörünü, USB Type-C girişini ve mikrofonu görüyoruz.

Alıştığımız HTC dizayn çizgisinden uzaklaşmadan tamamıyla yenilenen bir amiral gemi sunan HTC, donanım tarafında da epeyce iddialı. Tayvanlı üreticinin belki de en son kozu diyebileceğimiz HTC 10 hakkındaki en kesinlikle verileri ise 12 Nisan tarihinde tertip edecek durumda olan etkinlikten öğreneceğiz.

Yorumlar


Sen de Yorumla!