>

HTC’nin heyecanla beklenilen yepyeni amiral gemisi HTC 10 amaçlı Ülkemiz lansman tarihi belirlendi. Uzunca süredir gündemde koltuk edinen HTC 10 modeli bütün dünyayla eş vakitli olarak Ülkemiz’de de tanıtılacak.

HTC’nin yepyeni amiral gemisi HTC 10 ile ilgili uzunca süredir yazılıp çiziliyor. MWC 2016 alanında tanıtılmayan HTC 10 amaçlı tek an önce Mart ayı içinde tertip edecek özel tek etkinlikte tanıtılacak denildi. Sonrasında populer sızıntı kaynağı Evan Blass, 19 Nisan tarihini işaret etmişti.

HTC 10 Ülkemiz lansmanı ne zaman?
Geçtiğimiz zaman HTC resmi Twitter hesabından HTC 10 lansmanının 12 Nisan tarihinde gerçekleştireceğini duyurmasının sonrasında gözler HTC Ülkemiz ekibine çevrilmişti.

HTC Ülkemiz ekibi HTC 10 modelinin hayat ile aynı zamanda 12 Nisan Salı bugünü İstanbul’da gerçekleştirilecek “İtiraf ediyoruz, takıntılıyız… Ama sıkı bağlamda.” sloganıyla ilanlan tek organizasyon ile tanıtılacağını açıkladı.

Bizde ShiftDelete.Net ekibi olarak size durum yerinden en çabuk biçimde gelişmeleri aktarmaya aynı ritimde devam edeceğiz.

Yorumlar


Sen de Yorumla!