>

HTC 10 ile ilgili ipuçları gelmeye devam ederken HTC yeni amiral gemisi akıllı telefonu ile dikkatleri üzerine toplamayı şimdiden başarmış gibi duruyor. HTC’nin sosyal medya hesapları üzerinden aktardığı bilgiye göre HTC 10 en hızlı ve bir o kadar da sorunsuz bir Android deneyimi sunması bekleniyor.

Son zamanların en çok merak edilen akıllı telefonlarından birisi olan HTC 10 için firma tanıtım çalışmalarına hiç ara vermeden devam ediyor. HTC’nin sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı çalışmalara bakarak, HTC 10’un en iddialı olduğu konunun ise performans olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.

HTC 10 Bugüne Kadarki En Hızlı ve Sorunsuz Android Olacak!

Geçtiğimiz günlerde HTC 10 hakkında sosyal medya hesapları üzerinden küçük tanıtımlar yapılmıştı. Ses ve kamera konusunda oldukça iddialı olan HTC 10’un bir diğer iddialı olduğu özelliği ise; performans!

ht1

HTC’nin Twitter üzerinden paylaştığı bilgi de #PowerOf10 tag’i ile ne kadar iddialı olduğunu görebilirsiniz. “Her telefon aynı değildir” sloganı ile ön plana çıkan HTC 10 akıllı telefon piyasasını sallayacak gibi duruyor. Ayrıca paylaşılan görsellerde parmak izi okuyucusu ve kabasitif butonları da rahatça görebiliyoruz.

Karartılmış bir biçimde telefonu gösteren HTC, merak uyandırma konusunda başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu karartılmış görsel sayesinde daha önceden internetteki bazı mecralarda dolaşan HTC 10 sızıntı bilgilerini de resmen doğrulamış oldu.

Tüm dünya ve Türkiye’de 12 Nisan tarihinde dağıtılmaya başlayan HTC 10, bakalım bahsettikleri kadar da sorunsuz mu? Hep beraber ilerleyen günlerde göreceğiz.

Yorumlar


Sen de Yorumla!