>

Son çağın gelişen teknolojisi ile hayatımızın dayanılmaz parçalarından biri meydana gelen akıllı telefonlar, kullanıcılarına farklı kolaylıklar sağlasa da, sahip meydana geldiği özellikler ile farklı dezavantajları da eşliğinde getirmiştir.

Bu anlamda kullanıcıların en tek sürü yakıntıcı meydana geldiği konuların en başında şarj sorunu yer almıştır.

ABD Merkezli kar gitmeyen tek yardım şirketi meydana gelen Kickstarter, kullanıcıların şarj meselenine muadil tek çözümle yaklaşma yöntemine gidiyor.

LMcable isimli bilişim ile,kullanıcıların iOS ya da Android cihazlarını kullanmalarını farklılık etmeksizin şarjlarını doldurabiliyorlar.

LMcable isimli şarj kablosu her 2 işletim sistemi telefonlarına uygun olmak için tek ucunda standart USB konnektörü, öbür tarafta ise micro USB ile Lightning karşımı tek konnektör bulunuyor.

Lightning ile micro USB arasındaki bağ noktasında oluşacak aykiri Konektör ile kablo her 2 cihaza da uygun halde işlev görüyor.

 

Tech Radar haberine yönelik ürünün çıkma tarihi, maliyeti ve öbür teknik ayrıntılar artık izah etmiş değil. Ancak mevzubahis teknolojinin hayatımıza girdiği halde, her yerde cihazımıza uygun şarj bulma sorunumuz olmayacak benzeri gözüküyor.

Yorumlar


Sen de Yorumla!