>

Çinde sosyal medya platformlarından birisi olan Weibo tarafından paylaşılan bir görsel ile birlikte Galaxy C7’nin özelliklerinin sızdırıldığı iddiasını ortaya koydu.

Samsung Galaxy C7’ye ait olduğu düşünen görselin Weibo tarafından paylaşıldığından bahsetmiştik. Weibo Çin’de oldukça popüler olan bir sosyal paylaşım platformudur. Kod adı SM-C7000 olan ve AnTuTU’dan ortaya çıkan rapora dayanarak Samsung Galaxy C7’nin özelliklerini öğrenmiş olduk.

Kaynaktan yola çıkarak Samsung Galaxy C7’nin özelliklerini sıralayacak olursak; 1920 x 1080 çözünürlüğüne sahip olan cihaz 4GB RAM ile birlikte geliyor. 8 MP ön kamera ve 16 MP arka kameraya sahip olacak Galaxy C7 Android Marshmallow işletim sistemi ve 32GB dahili hafıza ile birlikte satışa sunulması bekleniyor. Bunun yanı sıra Qualcomm Snapdragon 625 işlemci ile birlikte gelmesi de beklenen özellikler arasında yer alıyor.

Yeni gelen cihazı bir sıralamaya koymak gerekirse Galaxy S7 ile Galaxy A7 arasına koyabiliriz. Bir takım haberlere göre cihaz cam ve metal malzemelerin kullanıldığı bir dış kasa ile birlikte gelebilir. Fiyat olarak Galaxy S7’den daha uygun fiyatla piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy C7’nin özelliklerine baktığımız zaman orta segment olarak nitelendirebileceğimiz cihaz gayet yüksek diyebileceğimiz özellikler ile biz kullanıcılara sunulduğunu görebiliyoruz.

Yorumlar


Sen de Yorumla!