>

Günümüzün vazgeçilmezi haline iştirak eden akıllı telefonlarımız ve mobil elektronik cihazlarımızın en kocaman sorunu olan şarj meselesine çözüm Verisun Teknoloji’den geldi.

Verisun Teknoloji aracılığıyla geliştirilen Endirek Enerji Direğinin en son noktası ise Avcılar’da yer alan orta Bülent Ecevit Emekliler Parkı oldu.

Endirek Enerji Direği Avcılar’da
Gelişen teknolojiye ahenk fırsatı sunan Avcılar Belediyesi başlattığı bedava Wi-Fi hizmetinin sonrasında son olarak ise Verisun Teknoloji aracılığıyla geliştirilen Endirek Enerji Direğini Avcılar Belediyesi, merkezde yer alan Bülent Ecevit Emekliler Parkı’nda kullanım alanına sundu.

20 Watt’lık 3 adet güneş oturumu ile personel bu akıllı direkler yardımıyla 6 telefona civarı şarj fırsatı sunulurken bunu AC şebekeler civarı çabuk yapabiliyorsunuz. Bununla Birlikte Endirek Enerji Direği, 100 metre alan içinde bedava kablosuz web kullanılmasına imkân sağlıyor.

verisun-endirek-enerji-diregi-avcilar-2

Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak yaptığı izahında bu parka gelenlerin, bununla birlikte bedava web de kullanabildiğini anlatırken, tabiattaki temiz enerji kaynaklarından biri olan güneş enerjisi ile personel ‘Akıllı Doğrudan’ yardımıyla bedava olarak telefonlarını da şarj edebileceklerini iletti.

Başkan Toprak, bununla birlikte afet halinde toplanma sahası olarak gösterilebilecek olan 10 parka ek olarak Endirek Enerji Direklerinin dikileceğini iletti.

Daha önceleri Kocaeli’nde de otobüs duraklarında kullanılan Endirek Enerji Direkleri ile ilgili Verisun Teknoloji CEO’su Sadullah Uzun’la yaptığım müzakerelere yönelik, akıllı direklerin sıradaki duraklarının ise Pamukkale, Elazığ ve Darıca olduğunun müjdesi verildi.

Yorumlar


Sen de Yorumla!