>

Apple kablolu kulaklıklardan sıkılan kullanıcılarına yönelik yeniliği ile birlikte geliyor ve kablosuz kulaklık üretimine başlıyor!

Günümüz de kablosuz teknolojilere yönelik sürekli bir gelişim söz konusu. Kablosuz teknolojilere atılan geliştirmelerden birisi de kablosuz kulaklıklar. Kablosuz şarj, kablosuz internet, kablosuz telefon ve benzeri gibi endüstriyel değişiklikler kullanıcılar tarafından oldukça beğenilerek tercih ediliyor.

Yıllar önce başlayan kablosuz teknoloji akımı ilk başlarda MP 3 çalar, telefon gibi gelişmeler göstermiş olup günümüz teknolojisinde ise Apple’ın özel olarak yürüttüğü çalışmalarında kablosuz kulaklık çözümlerine yönelik ürünlerini yakın zamanda piyasa süreceği tahmin ediliyor.

Apple Kablosuz Kulaklık Satacak!

Apple Cupertino Merkezi’nde çalışmalarını sürdürdüğü kablosuz kulaklık çözümlerinde kullanıcının ergonomik olarak rahatlığı ve şarj problemlerini düşündüklerini belirtiyor. Apple bu bağlamda kablosuz kulaklıkların cihazlara bağlanma gibi sorunlarının da önüne geçebileceğinin haberini veriyor. Apple’ın yeni bulduğu ve geliştirmekte olan sistemi sayesinde bağlantı sırasında yaşanılabilen kopuplukları tampon görevi olarak engellemeyi düşündüğü ve çalmakta olan bir şarkının durması gibi problemlerin de ortadan kalkacağına dair bilgiler mevcut.

11

İki temas bağlantı yöntemi sayesinde veri üzerinden alınan veriler ve vericiler arasındaki hoparlör kontrolünü bu işlemci sayesinde sorunsuz bir şekilde yapabileceklerini belirtiyorlar. Şuan kulağımıza biraz garip gelsene önümüzdeki günlerde görmeye alışacağımız kablosuz kulaklık devrimini ilk olarak Apple başlatacak gibi duruyor.

Yorumlar


Sen de Yorumla!